Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a túlzott izzadás...

Mit tehetnék a túlzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.A tenyerem és a hónaaljam egészen kiskoromtól kezdve nagyon erősen izzad, évszaktól, időjárástól függetlenül mindig kellemetlenséget okoz.Természetesen használok dezodort, kipróbáltam már százféle terméket, de szó szerint SEMMI hatásuk.A szagokkal nincs problémám szerencsére...csak a túlzott nedvesség zavar..Hogy soha nem tudom jól érezni magam a ruháimban, mert folyton az izzadságfoltot próbálom eltakarni:S Már azon is gondolkodtam, h tisztasági betétet ragasztok a pólóim hónaalj részébe :D teljesen tanácstalan vagyok...
2008. aug. 8. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


lehet kapni kimondott hónaljra való 2betétet".nem tudom,hol árulják,itt biztosan:

[link]

2008. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
nem lehet hogy hiperhidrózisod van??? ezek a tünetek annak a betegségnek a jelei, szerintem menj el dokihoz vele. de ha tényleg azod van akkor azzal nem tudsz mit kezdeni, mert egyik ismerősöm is ebben szenved
2008. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban kapható Solutio antisodurica,nagyon jó,nekem is ilyen gondom volt.kozmetikai pamacsot bevizezel,rá a szer és ezzel kenned be a hónaaljban fürdés után.kb.400ft
2008. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Nem tudom mi az a hiperhidrózis, de utánanézek.Ezt milyen dokinál lehet kivizsgáltatni? A másik kérdésem pedig, hogy ez a Solutio A. recep nélkül kapható, vagy fel kell iratnom?
2008. aug. 9. 08:43
 5/15 anonim ***** válasza:

A háziorvos mindkét kérdésedre válszt fog adni, de sajnos én is úgy tudom, hogy ez veled született, és nincs mit tenni ellene. Nekem meg az a problémám, hogy sose izzadok, ezzel se tudnak mit csinálni, és ez is baj, mert a méreganyagok nem tudnak rendesen távozni a szervezetből, mert a bőr a legnagyobb "kiválasztó".

Nem tudom, nem vagy sovány esetleg, és akkor a pajzsmirigy is felelős lehet ezért. Mindenesetre menj el ezzel orvoshoz mégis, azt javaslom.

2008. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
recept nélkül kapható,nagyon jó nekem bevált,próbáld ki!
2008. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Soványnak sovány vagyok, de ez nem alkati, én értem el kőkemény diétákkal..De mindenképpen kivizsgáltatom magam.addig pedig Soluitio Antisudorica xD nagyon remélem hogy használni fog...Mégegy kérdés: ha esetleg bizonyos mértékig idegi alapú az izzadás-problémám, akkor is számíthatok ennek a szernek a segítségére?Köszönöm mindenkinek a választ:)
2008. aug. 11. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Remélem még ellátogatol ide,mert látoma múlt héten írtad a kérdésed.Nekem is voltak ilyen gondjaim,mondjuk tudom az okát,de nekem segített a zsálya tea,a patikában kapható.Ajánlom neked,még a legnagyobb forróságban sem izzadok tőle,szerintem mindenkép megér egy próbát
2008. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Az Antisudorica mellett lehet használni dezodort is?

Sajnos én is izzadási gondokkal küzdök. Voltam orvosnál, de a pajzsmirigyemmel meg semmimmel nincs baj, szóval a stressz miatt van.. Rossz, hogy nem vehetek fel a feketén kívül semmit, mert csak azon nem feltűnő az izzadás.

2008. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
írtam privit az utolsó válaszolónak, mert nem tudom, visszanézel-e..
2008. dec. 2. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!