Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt azt arcommal?

Mi történt azt arcommal?

Figyelt kérdés
Elég zsíros a bőröm ezért vettem rá Palmolive szappant, hogy az majd leszáritja kicsit a pattanásokat is...megmostam az arcomat és eléggé kiszáradt tőle a bőröm, így fogtam bekentem testápolóval..ami olyan szinten elkezdett égni ..gyorsan lemostam..ez volt délelőtt..még most is olyan vörös az arcom nem tudom mit tehetnék rá, a hideg víz nem használ...tudna valaki segíteni?eléggé fáj is:(meg hogy ez mitől lett vajon???köszönöm előre is
2011. márc. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyál Calcimuscot.


Többé ne csinálj ilyen marhaságokat. Se a szappan, se a testápoló nem az arcodra való, és örülhetsz, ha nem lesz komolyabb bajod.

2011. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké:( köszönöm szépen
2011. márc. 23. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
babahintőport is tehetsz rá
2011. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezekben a testkozmetikumokban azért van ám rengeteg allergén anyag, meg ásványiolaj származék is, talán valamelyikre reagált így a bőröd.

Amit javaslok, igyál Calcium pezsgőtablettát és vegyél a Dm-ben kapható Babylove teljesen allergén mentes babaápolási termékeket, van neki fehér színűje is, az abszolut allergénmentes, a párom ekcémája is ettől múlt el. Próbáld meg azt használni.De csak Babylove-ot, ne Johnsont, abban még paraben is van.

2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben van.Nagyon köszönöm!!
2011. márc. 23. 18:41
 6/7 Miguel00 válasza:
hat figyelj sztem ne vegyel ra semmit ez termeszetes folyamat kicsit kevesebb sminket tegyel fel hogy elkeruld a tovabbi pattanasokat es ez toom szornyen hangzik idovel elmulik miutan a kamaszkorbol kimesz aztan szebb lesz a borod ne rontsd el az arcod..:-)
2011. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen (:
2011. márc. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!