Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttam ma egy lányt az utcán,...

Láttam ma egy lányt az utcán, félvállas felsőben, a vállán viszont volt pár pattanás. Szerintetek ez ciki, nem kellene így felvennie ilyen felsőket vagy oké?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokszor a természetes napsütés is segít a pattanások eltüntetésében. Nem baj ha így hord felsőt valaki..Miért ne tehetné meg? Mindenki úgy öltözködik ahogy ő maga szeretne...Senkit nem szabad ezért megszólni,mert sok esetben nem azért pattanásos a bőre valakinek mert ápolatlan..
2011. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy ilyen felsőt vett fel, csak én pl. nem szeretek ilyen felsőket felvenni, ha néha előjönnek a vállamon pattanások. Egyáltalán nem azt akartam mondani ezzel a kérdéssel, hogy gáz, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Bocsánat, ha valakit megbántottam volna.
2011. márc. 23. 12:50
 13/16 anonim ***** válasza:
ez olyan ha valkinek az arcán van akkor most tegeyn fel arc maszkot?Xd mondjuk szerintem ha egy van és nem valami feltünő akkor nem baj da ha az egész válla,melkhasa olyan az gáz akkor nem mély kivágású felsőt viselnék
2011. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetett fel vona más fazonú felsőt is, mert egy így egy kicsit igénytelen vagy elhanagolt
2011. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sajnos én is hajlamos vagyok kipattogni a vállamon/hátamon.. ha nagyon gázos, tehát egy nagyobb, pirosabb, gyulladtabb pattanás van, akkor inkább nem veszek fel olyan felsőt, amiből ez kilátszana.. de ha arra várok, hogy az összes pati eltűnjön akkor arra aztán várhatnék..

szerintem ha nem gyulladt (ne adjisten gennyes-mondjuk az már überciki) akkor nem gáz. ha nem olyan kirívó.

21/L

2011. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na most akkor kérdezem én, akinek télen-nyáron folyamatosan, évek óta pattanásos a háta, válla, dekoltázsa, ne vegyek fel csak garbót? És nagyon könnyű azt mondani hogy el lehet tüntetni, megmondanád hogyan? Nem vagyok már tinédzser, a 30-hoz közeledem, minden lehetséges kozmetikumot kipróbáltam, lemosót, szappant, tonikot, krémet, pakolást, szedek fogamzásgátlót, egészségesen táplálkozom, egészséges vagyok, mégsem bírom őket elmulasztani.
2011. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!