Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttam ma egy lányt az utcán,...

Láttam ma egy lányt az utcán, félvállas felsőben, a vállán viszont volt pár pattanás. Szerintetek ez ciki, nem kellene így felvennie ilyen felsőket vagy oké?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenki azt vegye fel, amiben jól érzi magát. Ha Ő ebben a felsőben, akkor ezt.

Nekem pl van egy 15 cm-es heg a bal térdemnél. Eleinte nagyon zavart, és nyáron is csak hosszú nadrágot hordtam, hogy ne látszódjon. Már nem foglalkozom vele, ha szoknyát szeretnék felvenni, akkor felveszem (ha amúgy jól áll.)

2011. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy baj vele. A pattanásoknak levegő kell, hogy leszáradhassanak, így majd mire jön a nyár, nem lesz pattanásos.
2011. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát, van egy csomó más fazonú felső, ami nem mutatja meg a pattanásait, én a helyében inkább olyat vennék fel, ami eltakarja. Aztán ha elmúltak, jöhetne a vállkidobós. De ha őt nem zavarja, hordja.
2011. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Piji válasza:
97%
Cöh... nem tudom miért baj az, ha valaki úgy öltözik fel, hogy nem törődik azzal, ahogyan kinéz. Nekem bőrbetegségem van, ami főként a térdemen és a könyökömön látszik meg. És ugyan úgy hordok ujjatlan pólót és rövidnadrágot. Mert egyszerűen nem érdekel a mások véleménye. A lány, aki így öltözött fel is ilyen szempontból (mert más szempontból nem tudom), de figyelemre méltó. Nem azt kéne nézni, hogy milyen külsőleg. Amúgy is, miért számít neked, ha nem is ismered? Inkább azzal foglalkozz, hogy ne legyél ennyire más külsejével elfoglalva, hanem inkább a saját problémáidra koncentrálj.
2011. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem nézném meg azért az utcán, hogy hú de csúnya stb., de tényleg létezik ezernyi más fazonú felső, ami eltakarná a vállát. Azért mégiscsak szebb, ha teljesen sima ott a bőr. És nem egy hegről van szó, hanem pattanásokról, amiket el lehet tüntetni.
2011. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező nem írta, hogy baj, egyszerűen feltett egy kérdést. Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni. Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj, ennyi.
2011. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Neked nem mindegy?

Ha neki jó és így érzi magát jól akkor vegyen fel olyan felsőt!

Gondolom te sem vagy hibátlan?!

2011. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az eszetekbe sem jutott, hogy esetleg azért kérdezi, mert neki is ilyen "problémája" van?


De ha nincs is, miért ne tehetné fel ezt a kérdést??

2011. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Akinek az arcán van pár pattanás, az meg vegyen rá papírzacskót, vagy mi? :)
2011. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát aki azt írta, hogy ezek csak pattanások, el lehet tűntetni... na az menjen a fenébe. xD Nem olyan egyszerű ám azt. -.-"

Én simán veszek fel pántos felsőt is, pedig nem tökéletes a bőröm (megjegyzem kozmetikus nem segít, bőrgyógyász se tett csodát, fogamzásgátlót is szedek), de nem rohadok 40fokban több anyagban, csak hogy beizzadjon és még csúnyább legyen. Persze ha nagyon csúnya lenne, nem venném fel, mondjuk gennyes, nagy pattikra, mert az azért már látványosan csúnya. De a fejemre se húzok zacskót, csak hogy már ne lássa, hogy nekem nem jutott hibátlan bőr.

2011. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!