Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A clean and Clear mélytisztító...

A clean and Clear mélytisztító arclemosó krém, mikor fejti ki a tisztító hatását?

Figyelt kérdés

Pattanásos az arcbőrőm, gondoltam megveszem ezt a terméket, és kíváncsi vagyok hogy mikortól kezdődik a hatása...vagy használ e egyáltalán!

U.i.:Rremélem nem lesz olyan a bőröm mégjobban, vagy nem fog valami komolyabb bőrproblémát csinálni D:

Szerintetek??


2011. márc. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem drasztikus hatású.A pattanás felületét felsérti,nagyon szárítja a bőrt.Ha érzékenyebb a bőröd bőrpír,csípő érzés jelentkezhet esetleg hámlás.
2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hatásos, nem csinált semmit. Nemrég vettem egy másik fajtát: Avon solutins, Pure-pore Fection. (még rá van írva az is,hogy: skin refining mask) Nekem ez használt, már az első használat után láttam, hogy sokkal kevesebb a miteszer az arcomon és nem is szárította ki a bőrömet, sőt! Szerintem inkább próbáld ki te is ezt. Bár én nem pont úgy használom,ahogy rá van írva (felkenni, hagyni megszáradni, meleg vízzel lemosni). És felkenem és addig dörzsölöm vele az arcomat, míg meg nem szárad rajta és magától le nem "porlik". Lehet, hogy furcsán hangzik, de én tényleg úgy tapasztalom,h nem irritálja a bőrömet :)
2011. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Az én bőröm nem érzékeny, mégis allergiás reakciót váltott ki ez a termék- viszketett tőle az egész arcom és felduzzadtak a szemhéjaim. Másnál nem okozott ilyen problémát?

2011. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!