Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit gondol a fekete hajú...

Ki mit gondol a fekete hajú lányokról? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A fekete haj, barna bőr duót utálom. :D Fehér bőrűeket még törékenyebbé, szebbé teszi, nekik áll jól igazán...
2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves 17:09-es :D Ha észrevetted volna, én 88%-os vagyok, aki az Innát írta. Aki ezt a legtöbb barna hajús szöveget írta, ő pedig 77%-os... Tehát nem egy személyek vagyunk! ;D Erről ennyit. Én még mindig azt mondom, hogy egyedül az Inna fekete hajú!
2011. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hajszín alapján nem hinném, hogy bárkit is meglehet ítélni. Valakinek az áll jól, valakinek az. nekem hosszú fekete hajam van, de festett, ez a szín áll legjobban.

Viszont a fehér bőrhöz ritka akinek jól áll szerintem, nagyon sápítja őket, és olyan zombissá válnak. (nem megbántani akartam senkit)

2011. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát..ilyen kérdéstxD..ha valaki baszottul ronda annak biztos nemfog jól állni..akinek megvan hozza a szép igényes arc annak biztos jolál:D
2011. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!