Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikini vonalnál mivel tudom...

Bikini vonalnál mivel tudom eltüntetni a barnás foltokat amik az elszáradt pattanásokból maradtak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert csak vastag hintőpor réteggel tudom eltüntetni, de ez sem tartós. a mostani pörsenések mér elszáradnak maradandó folt nélkül, de régen nem törődtem vele és a nagyobb patik nyoma maradt így meg. Illetve borotválás után mivel kenjem be hogy szép sima maradjon és ne pattogjon ki? Próbáltam már hintőport,kamillavirág krémet,jhonson baby popsikenőcsöt.
2011. márc. 17. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Magától el fog múlni,de ez nem kevés idő.A bőr érzékenysége miatt max. testradírt használhatsz.Borotválásnál normális,ha kipattog,ne használj ilyenkor túl zsíros krémet!Inkább balzsamot.
2011. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igen, egy ideje már szenvedek ezekkel a foltokkal...

A pigment halványítóra gondoltam még, hátha az segítene valamit. A bőrradírt próbálltam, de a "friss" patikat mégjobban irritálja az a baj, így ezeket a foltokat se nagyon tudom radírozgatni. A másik hogy fehér bőrű vagyok nagyon, így mégjobban látszik(és nem szándékozom lebarnulni e miatt:D)

2011. márc. 18. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Végülis egy próbát megér,hátha nem olyan mélyek és eltüntetik.
2011. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!