Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van éretlme most elkezdeni...

Van éretlme most elkezdeni használni a hővédőt? (bőv. )

Figyelt kérdés
Már kb fél vagy 1 éve vasalom a hajam, már egyre gyakrabban (mostmár szinte mindennap, ha nem, akk csak a frufrum csinálom meg) és eddig sose használtam hővédőt (tudom, hülye voltam). Most úgy veszem észre, hogy nem olyan szép fényes a hajam, meg "száraz"-nemjut eszembe a jó szó rá. kicsit mintha szálkás is lenne, vagy nemis tudom. A lényeg, hogy szerintem ez a hajvasalástól van, még érdemes lenne elkezdeni használni valamilyen hővédő spray-t? úgy értem, ha most elkezdenék használni akkor már nem romlana tovább a helyzet nem? vagy mit ajánlanátok? mert végülis még szép a hajam, csak már nem annyira mint régebben. mit ajánlanátok?
2011. márc. 17. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*értelme
2011. márc. 17. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom,hogy fejezd be a hajvasalósdit. Én is csináltam és én sem használtam hővédőt, és meglett az eredménye...Vágasd le a töredezett részeket.

Ha még hővédőt is használnál, az sem lenne most 100%ig jó rá, mert későn is kezdted el. És mivel már látni lehet, hogy nem olyan jó a hajad,mint régen volt ezért hagyd abba még idő előtt a hajvasalást mégmielőtt végleg tönkreteszed a hajad. Csak úgy lehet újra egészséges, ha levágatod a töredezett részt belőle, és pakolásokat teszel rá.

2011. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) igen, amikor észrevettem hogy már nem olyan szép a hajam (pár hete tűnt fel igazán) azóta szinte alig vasalom a hajam, csak ha nagyon muszáj mert hülyén áll az egész.
2011. márc. 17. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hülyén állt mindig, én is ezért kezdtem el. De nagyon megbántam.

Persze újjéledhet még a haj, csak ahhoz abbakell hagynod a hajvasalást. Hővédőspray-t attól még vehetsz, mert ha megszoktad szárítani a hajad akkor az még jól jöhet.

Én most vettem egyet, és sima puha lett tőle a hajam meg mintha fényesebb is lett volna tőle.

Csak még nekem is időbe tellik mire újra egészséges lesz a hajam:s.

2011. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

használj placenta hajpakolást ( ezt fodrászkellékesnél vagy növényes boltban is akár megkapod, 900 ft nagy bödön és komolyan nagyon jó!)

vágd le még most a töredezett végét, mert ha későbbre halasztod ezek jobban "feltörnek"

a hővédőt pedig kár ellenezni, egy ilyet behozni soha nem késő:D de vigyázz,hogy ne égesd bele a hajadba.(tehát ne füstöljön,amikor vasalod a hajad) ez a hajadnak és a hajvasalónak is rosszat tenne..

2011. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!