Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vital Remover hajradírról mit...

Vital Remover hajradírról mit kell tudni? Jó? Roncsol? A hajradír jobb mint a szivatás vagy a szőkítés?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van másféléve el szeretném tüntetni.

Mit tudtok erről a fajtáról? (és Mennyibe kerül?)



Ezt az infot találtam róla.


Illetve képet róla: [link]



VITAL REMOVER -Roncsolás mentes festékeltávolító krém, hajról ( hajradír )


2×125ML Roncsolás nélkül távolít el minden márkájú oxidációs hajfestéket a hajról (a feketét is), függetlenül attól, hogy mikor lett festve. A haj azonnal újrafesthető.


Festékeltávolítás hajról: Eltávolítja a nem kívánt oxidált hajszínt, a természetes hajpigmentek roncsolása nélkül. Használható az egész hajszín eltávolításához, vagy csak részbeni színjavításhoz. Gyengéd és ápoló formulája miatt minden hajtípushoz használható. Peroxid és ammónia mentes, nem szőkít és a hajat kitűnő állapotban hagyja. A VITAL REMOVER használata után a haj azonnal újrafesthető.


2011. márc. 16. 18:39
 1/2 m_viki válasza:
Szia! Én kipróbáltam a Vital Removert és azt kell mondjam, nagyon jó a szer, gyönyörűen kiszedte a már évek óta festett feketémet, a baj annyi volt csupán, hogy miután rékentük a szép világos barnát, a töve ami levolt nőve már rég nekem, azt szépen befogta a többi viszont besötétedett :S Úgy h a későbbiekben újra meglesz ismételve a dolog, és remélhetőleg hamarosan visszakapom az eredeti hajszinem, ha nemis azt de vmi világosabb barnát...egyébként 90%ban az eredetiig szedte le a cucc...
2012. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hol szerezted be ezt a Vital Removert? És tényleg nem roncsolta a hajadat? Utána rögtön be is kell festeni vagy nem muszáj?
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!