Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne kissé felfrissít...

Mivel lehetne kissé felfrissíteni az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kicsit furcsa a kérdésem,lévén,hogy 30-on túli férfi vagyok,de tényleg érdekel!

Nem vagyok piperkőc és az identitásommal sincs gond,csak olyan közegben dolgozom,amely szerintem nagyon betesz az arcbőrnek.

Hegesztő vagyok és a közben felszálló füst nemigen tesz jót.

Szóval úgy gondoltam,hogy hétvégén,amikor nem dolgozom,akkor valamiféle arctisztító tonikkal vagy ilyesmi legalább egyszer lekezelném a bőröm.

Mi a véleményetek?

Vagy tudtok valami más megoldást javasolni?


2.dolog:

3 műszakban dolgozom és szinte állandóan fáradtnak tűnök,tudtok erre valami házi megoldást-alváson kívül- javasolni vagy valami krémet?

Előre is köszönöm!


2011. márc. 16. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az arctonikot és az alapos tisztítást minden este végezd el, ne csak hétvégén!

Igyál sokat, és nyugodtan szerezz be egy hidratáló krémet.

2011. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De kis cuki vagy:)

Időnként kb. 3-4 naponta radírozd le a bőröd,majd kend be hidratáló krémmel.Minden este tisztítsd meg az arcod arctisztító zselével és frissítsd fel tonikkal.

2011. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

rendszeresen kellene használni hidratáló krémet. gondolom, egy pakolás alatt elaludnál, ha állandóan fáradt vagy, így az talán nem szerencsés. a lényeg, hogy rendszeresen használj valamit a bőrödre. rengeteg nő pl vivida tablettát szed. ez egy elfoglalt, fáradt férfinek azért előnyös, mert nincs vele macera, be kell venni. én tablettáznék és ezen kívül szakítanék annyi idöt magamnak naponta, amíg lefekvés előtt bekenem az arcom.

a három műszakozást pedig - ha teheted - hagy ott mielőbb.

2011. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,hogy segítettek,de nekem ez annyira"kínai"!:D

Hol lehet ezeket a cuccokat megszerezni?

Drogériákban?

Nem vagyok járatos a témában.:)

Bőrradír,meg hidratálókrém...fuuu...ez nem lesz egyszerű!

Most menjek be,hogy ez kell meg az kell?!:D

Furán néznek majd az biztos!

Rossmann,DM vagy melyiket ajánljátok és melyik cég termékeit ajánlanátok?

Köszi a segítséget!

2011. márc. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!