Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám eltüntetni a fenekem alatt lévő "fehér csíkokat"?

Figyelt kérdés

nem fogytam le gyorsan. Sőt semmiféle súlyváltozás nem történt, de valahogy mégis ott van. nem tudom, hogy miért. De ha strandra megyek elég kellemetlen.


segítsetek!!!


2011. márc. 15. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igazán eltüntetni nem tudod, de én hallottam olyanokat, hogy a babaolaj nagyon jó rá. E mellett menj néha szoliba, az valamelyest enyhítheti.
2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

rengeteget olvasgattam róla, nekem is vannak kis drágáim...

de egyetlen cikket sem láttam, ahol azt írták volna, hogy el lehet tüntetni! végülis ha belegondolsz és megfigyeled, a bőröd szétrepedt, ezért látod azokat a csíkokat... azt összeforrasztani nem igen lehet :S :D

2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is vannak,de én sem híztam/fogytam hirtelen.

nem lehet,hogy narancsbőr miatt?mert az is van:/

2011. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg test vajjal ! azt halottam az halványitja de vanak ilyen siták elleni krémek is !
2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a narancsbőr más tészta, az a felgyülemlett zsírsejtek miatt van. a striák pedig, mint mondtam, a bőr szétrepedései.
2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!