Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamiért foltos a lábam,...

Valamiért foltos a lábam, fehér és barna foltos, hogyan lehet eltűntetni a fehérséget? (részletek)

Figyelt kérdés

Megfelelő fényviszonyok mellett szép barnának tűnik a lábam, de ha kimegyek a napfénybe, akkor olyna foltos, mintha az inbarnító kopna ki belőle, vagy hasonló. Itthon többször is radíroztam már, bekentem testápolóval, de ugyan olyan foltos maradt.

Szoliba járok kb 4 hónapja, hetente egyszer kb, de csaknem ez miatt van... Mi miatt lehet? ÉS hogy kell eltűntetni, hogy egyenletes legyen?


2011. máj. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Májfolt? Asszem azokon a területeken hiányzik a pigment (festékanyag) a bőrből (lehet, nagy hülyeséget írtam).
2011. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs véletlen bőrgombád? Az általában sötétebb folt, néha összefüggő, ha meg nap éri, akkor fehér, mert nem tud alatta barnulni a bőr.

Vagy pigmenthiány lehet.

De szerintem tökéletesen egyenletes bőr nincs, napfényben meg aztán minden apró hiba feltűnik. Szerintem túl sokat foglalkozol vele. :D

2011. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem máfjolt, és nem nagy sötét folt.

Olyasmi, mintha azönbírnító kopna ki, vagy mintha gyantázás után barnult vola le. De egyik sem igaz az én esetemben. És nagyon látszik fényben.

2011. máj. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!