Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl vastagak a szőrszálaim...

Túl vastagak a szőrszálaim mit tegyek? Nagyonfontos

Figyelt kérdés
nagyon vastagok a szőrszálaim a lábamon és nagyon sötétek.általában gyantáztatni szoktam,de a kozmetikus sem tudja simává varázsolni a lábam,ugyanis gyantázás után pár helyen a szőr gyökere a benn marad,vagy kipatogzik a lábam,amit semmilyen krém nem mulaszt el . a helyzet az hogy nem csak az alsó lábszáramon hanem a combomon is kezd vastagodni a szőr.senki mésnak nem látam még h ennyire vastag lenne.lehet valami hormonális bajom ?ha igen mivel kezelik?
2011. márc. 15. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hormonális igen, el kéne menni háziorvoshoz, ő majd beutal endokrinológushoz. A gyanta-epillátor csak tüneti kezelés, de az okokat nem szünteti meg!
2011. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm.. ez furcsa, biztosan ahogy az előző válaszoló írta, hormonális probléma. A gyantának elvileg ki kellene tépnie gyökerestül a szőröket.


Bőrgyógyászhoz menj el, ő majd orvosolja a problémád! Esetleg nem örökletes ez?? Lehet butaságot mondok, de kérdezz rá a szüleidtől, anyukádtól, nagymamádtól, hogy velük volt e ilyen.

2011. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!