Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy átváltozás - duci lányból...

Nagy átváltozás - duci lányból nem vékony, de karcsúbb, ápoltabb, nőiesebb lány nyárra! Hogyan?

Figyelt kérdés

Eléggé duci lány vagyok, ezért a súlyomból is le szeretnék adni, de tisztában vagyok vele, hogy ami éveken keresztül rakódott, attól nyárra nem lehet megszabadulni - pláne nem egészségesen, márpedig csak úgy akarok.

De azért formásodik, valamennyit fogyni csak lehet addig. Hogyan csináljam? :)

Jelenleg sajnos elég trampli a stílusom is, májusban nagy vizsgám lesz, állandó stresszben vagyok miatta, folyton arra készülök - persze, nem fogható csak erre -, de eléggé elhanyagoltam a hajamat, körmömet, bőrömet - ezzel kapcsolatban is szívesen veszem a tippeket.

Mit tanácsoltok?

Milyen lépéseket, milyen sorrendben?


Köszi! ;)))


L19 :D


2011. márc. 14. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig amelyik ismerősöm kipróbálta, azoknak nagyon bevált a 90 napos diéta. 3 hónap alatt tényleg rendbe tudták hozni magukat e téren.

Mellette még ajánlom a napi fél óra kocogást :)

[link]

2011. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg a honlapjukat nekem bevált solidea silver wave nadrág, a fenti jókat mondott,és RENGETEG folyadék ,rendszeres mozgás.

A bőrödet meg krémezd vannak nagyon jók testápolók is ,az fontos a nari bőr miatt.


remélem segítettem!!

sok sikert!

2011. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja nem írtam a vichyvel kísérletezek,a testápolója és a samponja keverve a mással nagyon jó, a szemkörnyékápolója nem jött be eddig csak amúgy arckrémek is jók.

Ha problémás is a bőröd ne vegyél szárítós cuccokat mert azok még jobba hazavágják .előtte megbízható kozmetikus ,majd marad a kísérletezés .Én eldöntöttem hogy elmegyek ilcsi kozmetikába jóval olcsóbb is , és természetes kíváncsi vagyok . Voltam olyan helyen ahol guinottal kezeltek ,van is arclemosóm, az se rossz ,csak kb 3-4x-e.

Na mi van még..

A lényeg ,az alvás ,ennek azzal vannak gondjaim.Ha tudsz pihenni már jó mert az is fogyaszt csak 10körül kéne és semmiképp se éjfél után.


Ja még sampon ötlet a wella, tigit nem ajánlom amit én eddig onnan vettem nem vált be sőőt. Szóval vagy gyógyszertári és vmi drogériás -semmiképp se gagyi-vagy fodrászkellékes!!


Válassz jó alapozót az is fontos.(lancom,cliniq,vichy jók)

kerülendő,nekem

nem vált be :kanebo,chanel,mac,loreal,drogériások


De én aztán extrém eset is vagyok .



Najjóó ennyi :)


Ha van kérdésed írj !!

2011. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na, a wella jó.

a tigi nem .

szerintem

2011. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem kezd azzal,hogy elkezdesz mozogni heti 3x-4x,mondjuk 40 perces kocogás,vagy torna vmilyen Rubint Rékás dvd-re.Próbáld meg úgy beosztani az időd,hogy jusson a mozgásra is,mert az is nagyon fontos,ráadásul mozgás után jobban fog az agy,és tapasztaltam!:)

Kezdj el egészségesen enni,ha eddig nem úgy ettél,felejtsd el a cukros,lisztes,zsíros,túl fűszeres kajákat,az édességeket,csokikat,sütiket,cukros löttyöket.Helyette egyél teljes kiőrlésű kenyeret,tojást,túrót,joghurtot,sovány húsokat,sok zöldséget,gyümölcsöt,nasinak néha egy kis magvakat,aszalt gyümölcsöket.Igyál minden nap 2-3 l vizet,vagy gyógyteákat.ha ezeket mind betartod,nagyon hamar látszani fog az eredmény!:)

A hajad formájával van a baj,akkor menj el fodrászhoz,és vágass egy teljesen új frizurát.Ha nincs rá pénzed,akkor az is megoldható,hogy a töredezett végeket otthon levágod,vagy vki segít,és máris egészségesebb lesz a hajad.Ha kel mosd 2-3 naponta is akár.Próbálj ki vmilyen új frizurát,pl.ha eddig mindig egyenes volt,göndörítsd be,és fordítva,vagy kösd össze,fond be,csinálj kontyot...stb.

Ha eltudsz menni kozmetikushoz arctisztításra,akkor menj el,főleg ilyenkor,tavasz elején jó nagy kezelést kérni,a téli szürkeséget lehámlasztani a bőrödről.De otthon is meg tudod magadnak csinálni.Leradírozod az arcod,aztán forró víz felett gőzölsz,kinyomkodod a mitesszereket,pattanásokat,lefertőtleníted,teszel fel egy hidratáló maszkot,végén bekrémezed.Nem tudom,hogy milyen bőrtípusod van,ezért nem is tudok ajánlani semmi krémet,mert mindenkinek más a jó.

A körmeidet meg vágd le,formázd,fesd ki vmilyen szép színnel,nem nagy ördöngösség.

Ha tudsz,menj el szaunázni,az nagyon jót tesz.Radírozd le a testedről az elhalt hámsejteket,olíva olaj+kristály cukor szerintem nagyon jó,én is mindig ezt használom.ha nagyon fehér bőrű vagy,beugorhatsz néha szolizni is egy kicsit,csak hogy legyen színed,meg a barnaság egyébként is karcsúsít!:)

Remélem segítettem vmit!:)

2011. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj! Nagyon szépen köszönöm a sok tippet! Krémeket már beszereztem, samponból nekem a Pantene a nyerő, krémből a Loreal és a Neutrogena, úgyhogy ezeket vettem... meg arcmaszokat is vettem, stb... :)


Nekiállok rendszeresen mozogni, holnap után megyek egészségesebb ételeket vásárolni, illetve fodrászhoz, körmöshöz is... Meg szolit is tényleg meg kell látogatnom néha, nagyon fehér bőrű vagyok... Nem is akarok mondjuk barna lenne, csak egy kis minimális színt... :)


Köszönöm a válaszokat még1x! :)

2011. márc. 14. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A 90 napos diétát nem ajánlom! és, hogy miért nem? Életed végéig úgy sem fogod azt az étrendet követni. Barátnőm csinálta, minimum 15 kilót leadott vele, ő volt a legboldogabb és visszatért a régi táplálkozásához. Ez a -15 kiló pedig szépen-lassan visszarakódott rá. Sportolj-sportolj-sportolj és ügyel a tésztára és kenyérre. :)
2011. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!