Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás nyomás után miért...

Pattanás nyomás után miért sebesedik be az arcom?

Figyelt kérdés

Amikor anyám szokta nyomni akkor mindig jó, de ha én nyomom meg akkor mindig besebesedik utána.


Le akarnék erről szokni, hogy az anyám nyomkodja az arcom, de amikor én nyomom mindig besebesedik. Vmi tanács, vagy mitől van ez ?


2011. márc. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell nyomkodni
2011. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel magadnak nyomod így erősebben valószínű.Sajnos nem látod tökéletesen,nem áll a kezedre.Így inkább préseled a bőrt.
2011. márc. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsérted a bőröd felszínét. Ha van rá esélyed, akkor szerintem kérd meg anyukádat hogy nyomja ki neked, főleg ha akkor nincs semmi gond.
2011. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, múltkor anyu nyomta ki, és jobban elmúlt! Ezentúl mindig megfogom kérni, h nyomkodjon meg... :D
2011. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez mindenkivel így van:)
2011. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!