Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások által maradt...

A pattanások által maradt foltok eltűntethetők vagy halványíthatók valamilyen módszerrel, házipraktikával?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok,kamasznak már semmiképp sem mondanám magam:-)Egy ideje nagyon pattanásos lett ismét a bőröm.Abbahagytam a fogamzásgétlót és valószínű emiatt,bár ebben a korban már nem gondoltam,h még mindig ezzel a problémával fogok küszködni.Most emiatt fogom újra elkezdeni a gyógyszer szedését.

A lényeg,h a pattanások után csúnya foltok maradnak.Ezeket szeretném valami olcsóbb megoldással eltűntetni,akár házilag is.Tud valaki ebben segíteni?


2009. febr. 20. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Vannak Vichy termékek amikkel ezeket eltüntheted.De használhatsz korrektort vagy szerintem a leghatásosabb a kozmetikus.
2009. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

van egy krém az yves rocher-tol ami állítólag szépen rendbe teszi a bőrödet és még növényi összetételeket is tartamaz még nem próbáltam de sok jót hallottam róla

yves rocher sebo specific vmi ilyensmi

2011. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!