Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszataszitonak tarjatok ha...

Visszataszitonak tarjatok ha egy lanynak tul nagyok a porusai?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy. Nekem is azok voltam kamaszkoromban és mikor el kezdtem komolyabban foglalkozni magammal nagyon zavart.
2011. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egy szép látvány, az biztos. Ettől még lehet valaki szép, de nyilván minél simább valakinek az arca, annál jobb.
2011. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ez csak bolhából elefánt. A fontos hogy ne legyenek ragyák, furunkulusok. Kozmetikusomnak is olyan tág és nagyon szép nő! Szóval..Különben meg genetika. Jó hogy komplexusa van néhányaknak főleg mivel sok alapozott nőt látni és sok kifotosoppoltarcú krémreklám modellt. De ez a legkevesebb ami a pasiknak számít.
2011. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az biztos hogy egyetlen pasit sem érdekel hogy mekkorák a pórusaid... xD
2011. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat..bar engem nagyon zavar..
2011. márc. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!