Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az avokádós hajpakolás valóban...

Az avokádós hajpakolás valóban mire jó? A száraz hajra?

Figyelt kérdés
Nekem hamar zsírosodik a hajam, de azt olvastam, hogy ez a pakolás nagyon jó plusz elősegíti a hajnövesztést :). Lehet hülyeség, de most növesztem és szeretném ha minél hamarabb megnőne. Persze tudom, hogy ha segít ez sem sokat csak sajnos lassan nő a hajam nagyon (nem töredezett, nem vasalom). Ti használtátok már? És az élesztős-kamillateát pakolás tényleg jó a zsíros hajra?
2011. márc. 7. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Avokádós pakolás száraz hajra való, mivel az avokádó "zsíros" gyümölcs.A hajadat belülről kell táplálni.Sajnos ha nem nő akkor belül van gond.Kenhetsz rá bármit kivülről nem nagyon fog segíteni.Próbálj szedni cink,B vitamin vagy kovasav tartalmú étrendkiegészítőt.

Az élesztős pakolás jó lehet, de csodát ne várj.

2011. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!