Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jó az avokádós-tojáso...

Mennyire jó az avokádós-tojásos-olivaolajos kombinációs hajpakolás? Korábban csak tojás-olivaolajos pakolást használtam, de már teszek bele avokádót is. Azt hallodtam, hogy az avokádó serkentu a haj növekedését is. Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már csinálod csak látsz valami különbséget,nem? Én az avókádót az arcomra kentem és nagyon jó hűsítő maszk,nem beszélve arról,hogy milyen puha és szép sima lett tőle az arcom.
2009. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenféle hajpakolásokat mondd, amikbe persze sok sok káros anyag is van. Csak azt persze nem hírdetik.:) Én az olivaolajra szavazok. A DM-be vettem Bio olivaolajat (extra szűz) és szemmellátható a külömbség.:) Inkább te is természetes dolgokat vegyél, mint ezeket az agyonvegyszerezett pakolásokat.:)
2010. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!