Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon árt ez a sok féle...

Nagyon árt ez a sok féle festés a hajamnak? Főleg hogy másmilyen szinekkel?

Figyelt kérdés

Mostanában hajfestés mániám van. Nem találom a hajszinem ami teszik. Szinte minden hónapban más milyenre festem. Ezt nem úgy értem hogy lila, piros aztán barna, fekete. Hanem barna volt, aztán sötétbarna, majd vörös, és most megint bekentem sötétbarnára :S De én elég világos barnát szeretnék most és nem tudom hogyha erre a sötétbarnára egy 3 hét múlva rámennék világos barnával milyen szint kapnék :S meg igazából ez nem árt jobban a hajnak mint aki pl. minden hónapban ugyanazzal a hajszinnel festi a haját? :S

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 7. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát jót nem teszel a hajadnak az tuti biztos. Igazából meg kéne várnod a 4-6 hetet egy-egy festés között, és lehetőleg ammónia mentes hajfestéket használj. Ha világos barnát akarsz, akkor szerintem mindenképp le kell szivatni, így nem fogja befogni, max a lenőtt részt. Az a lényeg, hogy olyan sampont és balzsamot használj, ami regeneráló (én pl a gliss kur 19et használom, és szerintem elég jó), és emellett minimum heti 1szer pakolást (tejes, placentás), és amennyire tudod, mellőzd a hajvasalást, hajszárítást.
2011. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj, ha odafigyelsz a hajadra( ápolod, 6 hetente vágatsz a végéből) nem lesz gond. Nekem volt hogy hetente festettem a hajam míg rá nem találtam az intenzív vörösre és a vagány rövid hajra. Most már akár 4-5 hetet is kibírok!
2011. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igazából vágatni egyátalán nem szeretnék, elég régóta növesztem hogy elérjem a kivánt hosszt :( Az az igazság hogy szivatni nem szeretném mert már mindenki tudja hogy eléggé roncsolja a hajat. Az oké hogy 5 hetente festem de nem néz ki hülyén hogy mindig másmilyen szinek? :S igazából nem is nagyon más, csak világosítani szeretném :(
2011. márc. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!