Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette hajszínezőt vettem,...

Palette hajszínezőt vettem, de tapasztalatlan vagyok használat terén. Hogy vigyem fel?

Figyelt kérdés

A leírás azt mondja, válasszam szét a hajam, csináljak választékokat, és vigyem fel külön külön a festéket majd dörzsöljem bele. Valami konkrétabb, esetleg beváltabb módszer?:P

ill. muszály beszereznem egy ecsetet amivel felvigyem a festéket?

ja és sötétbarna a hajam, a "gyömbérszín" hogy fogja befogni?


2011. márc. 6. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Van régi fogkefed amit nem használsz?Ha van az tökéletesen megfelel.Mi régen azzal festettük.Válaszd el elsőnek ahol szoktad és kend a tövére, majd haladj válsztékról válsztékra.Előlről a füled felé haladva majd végül hátra a tarkód irányába.Majd vidd fel a maradékot a haj egész hosszán.És végül fésüld össze egy göcsörtbe a fejed búbján és ígyvárd ki ahatóidőt.Vannak akik úgy csinálják hogy kézzel csak úgy pacsmagolják, na attól olyan foltos lesz hogy csak na.Fodrászok közt dolgoztam sokáig és hallottam az emberektől ki hogy festi és ez az ecset nélküli festé volt a legrosszabb attól az összesnek foltos volt a haja max ő ne látta csak a fodrász.Tehát ezt én nem javaslom.A színéről nem tudok mit mondani.Próba cseresznye.Sok sikert.
2011. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.muszaj.hu
2011. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi elsőő..:D

nah, a helyesíró egyesület egyik túlbuzgó tagja itt is megtalál... :)

2011. márc. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!