Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel?

Mit csináljak a bőrömmel?

Figyelt kérdés
mindig hámlik:S és olyan mintha kicsit ráncos lenne az egész ami meglepő 15 évesen:/ és a szeplőimet mivel tüntethetem el?
2011. márc. 5. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Iszol rendesen?

Lehet, hogy vízhiányod van. Napi 2 L-t víz általában ezen segít. Nekem azóta sokkal szebb a bőröm, mióta legalább 2 L t megiszok, hidratálja.

Kozmetikushoz nem méssz el? Talán ő tudna rá mondani valami jófajta krémet(mert én sajna nem vagyok egy krémszakértő).

2011. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szeplőiddel nem nagyon tudsz mit tenni. Hámlasztással lehet valamennyire halványítani, de ezt inkább bőrgyógyászra, kozmetikusra bíznám. Ja és védekezz az UV sugarak ellen.

Csak mellékesen mondom, hogy szerintem nagyon szép,aranyos, ha egy lány szeplős...


A másik problémád pedig a bőrszárazság. Tényleg igyál sok vizet, folyadékot, kívülről pedig hidratáld a bőrödet. Ha vannak pattanásaid, olajmentes hidratálót válassz, ha nincsenek, nyugodtan vegyél táplálóbb, zsírosabb arckrémet is. Gyógyszertárban tudsz venni 300-400Ft-ért egy kikevert arckrémet, szerintem érdemes kipróbálni. Cremor Aquosa a neve és van kétféle változata.


Naponta kétszer töröld át az arcodat arctejjel, utána kend fel a hidratálót.

2011. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)
2011. márc. 6. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Felszíni vízhiány alakult ki.Vitaminosabb krémet használj.
2011. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!