Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves koromtól festhetem/s...

Hány éves koromtól festhetem/színezhetem a hajamat?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, barna hajjal. Hülyülésből felvettünk egy parókát, és rádöbbentem, hogy a fekete irtózatosan jól áll. Megy az arcomhoz, meg úgy amúgy is.

És szeretném befesteni. Mondjuk inkább színezni (mert úgy hallottam, hogy ez lekopik egy idő után), csak mikortól lehet? Mert nem szeretném, hogy a tanárok is beszóljanak...


2011. márc. 5. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan, lépcsőzetesen sötétítve próbáld meg, először kicsit barnább, aztán csokibarna, majd fekete. Elvileg 16 éves kor, de nekem is festve volt már 14 évesen.
2011. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat is hogy 10-11 éves gyereknek befestették a haját. Az én hajfestékem használatijába bele van írva hogy 16 éves kor alatt nem ajánlott. És tényleg fokozatosan sötétítsd be, mert a tanárok bele fognak szólni, nekem nagyon sok összetűzésem volt emiatt velük..
2011. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is sötétbarna hajam volt,13évesen szineztem be először feketére.Most 15éves vagyok,még mindig fekete a hajam és nem tudok tőle megszabadulni.Leszivatni nem szeretném,mert az tönkretenné a hajamat,viszont beszinezni amint kezd lenőni be kell,mert nagyon csúnya mikor félig ki van nőve.Szerintem nagyon alaposan gondold meg,mert a fekete hajtól nem szabadulsz meg.Tanárok amúgy nekem semmit se szóltak. :)


15/L

2011. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont most jöttem fodrásztól, és tőle is megkérdeztem. Ő is mondta, hogy azt sose fogom tudni kiszedni... Nekem nem ér ennyit... :S


Köszi mindenkinek! :)

Meg a tanárok is... Áhh, miért kell mindenbe beleszólniuk?!


És ha mondjuk világos barnára, vagy sötétszőkére szeretném festeni/színezni?

Az mennyi idő mire lekopik?

2011. márc. 5. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Utolsó vagyok.Barna hajadból(igaz nem tudom mennyire sötét) csak úgy tudsz világosabbat csinálni,ha leszivatod,mert ha ráfested,pl. a szőke hajfestéket,nem valószinű,hogy befogja.Szerintem először kezd csak melirekkel,rakass szőke melireket.Az úgy nagyon jól fog kinézni és később egyszerűbben csinálsz belőle szőkét. :)


15/L

2011. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!