Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat fel kell...

A ricinus olajat fel kell melegíteni mielőtt a hajamra kenem? Össze kell keverni tojással? Hetente egyszer elég bekenni? A hajtöredezést is meggátolja? Milyen eredményei voltak azoknak akik használták?

Figyelt kérdés
Ma kentem be először a fejbőrömet a ricinusolajjal, utána néztem de mindenhol mást írtak. Ha el tudtok még látni jó tanácsokkal, szívesen veszem. Előre is köszi!
2011. febr. 27. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy szoktam, hogy 3 e.k. ricinusolaj, meg 1 sima olajat, vagy olivaolajat összekeverek és berakom egy picit mikróba, hogy jobban folyjon..tojással is szoktam használni, de nem suliidőbe, mert elég büdös lesz tőle a haj :/ hetente 2x szoktam, de van h csak 2 hetente 1x. Nekem amúgy igen, meggátolta, vagyis annyira nem törött, és a növése is megindult a hajamnak(:
2011. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam mint ahogy az előző írta, csak én sose raktam bele tojást. Az eredmény sajnos zsíros és sötétebb színű barna haj lett! :S De azt mondják hosszú távon hatásos. :)
2011. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugye most használtam először és hát egy jókora csomó haj a kezembe maradt amikor lemostam...:( volt ilyen másnál is?
2011. febr. 28. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:

nálam nem..:/

de miért amugy nem hullik? hajmosáskor? vagy mikor fésülöd?

2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam se volt ilyen! :S
2011. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hullik, de persze hajmosáskor van a mosdókagylóba haj de ez kb 2x annyi volt :S
2011. márc. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!