Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak? Vettem...

Most mit csináljak? Vettem egy Perfect Mousse gyöngyszőke (1000) hajfestéket de nem fogta be az alapból szőke hajamat.

Figyelt kérdés
sőt a lenőtt 2cm-es hajamat se szökitette ki,csak barnára....:SSSSSSS mindent úgy csináltam ahogy leírt,35percig hagytam de semmi...0.... Ilyenkor mit csináljak mert feleslegesen dobtam ki a pénzt + idő...dm-be lehet reklamálni? vagy vmi...
2011. febr. 27. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem fogadnak el reklamációt, mert rosszul választasz festéket... Ugyanis hacsak nem ennél is világosabb szőke a hajad, nem csoda, hogy nem fogja be, ahoz peroxid meg minden vacak kell általában. Bocsi. Amúgy is, amit rányomtatnak színt, az az esetek 90%-ában még csak nem is hasonlít a végeredményre. :D Sajnos ez van, otthoni hajfestegetés átka.
2011. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy jártam, de rájöttem hol rontottam el. Nem szabad a flakont használni, fel kell rázni benne, aztán a kezedbe kell önteni a habot és úgy felkenni. Sokkal nagyobb hab lesz belőle és sokkal jobban tudsz vele dolgozni. Legközelebb biztos, hogy így csinálom. Próbáld ki Te is!

üdv

2011. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!