Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ha buliba mentek,...

Csajok! Ha buliba mentek, akkor előtte mostok hajat?

Figyelt kérdés
Vagy 1-2 napos hajjal mentek, mert az könnyebben formázható?
2011. febr. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én aznap fürdéssel együtt hajat mosok és úgy formázom frissen. Nekem mindig beáll, ahogy akarom.
2011. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én előtte szokom nekem úgy jobban megáll :) úgy 1-2 nappal előtte.
2011. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A buli előtti éjjel mosom meg,így még nem zsíros,és nem is túl friss a frizurázáshoz.
2011. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
hát én olyan 3órával buli előtt kezdek el készülni, hajatmosok és zuhanyzok is közben, meg borotva. kb 2óra míg összeszedem magam és elindulok. szóval igen, aznap mosom meg.
2011. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WTF?! válasza:

Ez idő és kedv kérdése, plusz, hogy mit veszek fel. Ha sok időm van készülődni, akkor buli előtt mosom meg, teljesen mindegy, hogy reggel van, vagy este, utána formázom. Ha mondjuk 2 napos, és már nem mutat olyan jól kiengedve, akkor feltűzöm kontyba, az egy buliban sokkal praktikusabb is, nem melegít a hajam, így, nézzétek -----»

[link]

a kontynál jobb, ha nincs frissen mosva, mert úgy könnyebben szétcsúszik! Hajlakkal fixáljátok! :)

2011. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én pár napossal szoktam menni, igazából nem is foglalkozom a hajammal ilyen frizura meg hasonlók. engem az zavar hogy büdös lesz így buli után másnap mindig megmosom meg behányok attól a füstszagú, piaszagú hajtól :D

L*-*

2011. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha még nem vészes akkor simán elmegyek pár napos hajjal is.... utána úgyis általában hajat kell mosnom... :D
2011. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!