Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vékonyszálú a haj akkor...

Ha vékonyszálú a haj akkor már nem is lehet hosszú?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon finom, vékonyszálú hajam van ami egyébként elég dús. Most a hátam közepéig ér és én szeretem ha hosszú, de mindenhol azt olvasom hogy a vékonyszálú hajat max állig érőre kell vágatni meg nem szabad hosszúra hagyni. De én gyűlölöm a rövid hajat. Akinek ilyen haja van, hogy hordjátok, hosszún vagy röviden? És mivel ápoljátok hogy szép legyen (sampon, balzsam, pakolás)
2011. febr. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszú, mellig érő hajam van. Avon gyereksamponnal mosom, kallos tejproteines pakolástt+gliss kurl shea kasmírt (50-50%-ban keverve) teszek rá hetente 2-3-szor, a végét Avon hajvégápolóval ápolom. Sokan dicsérik, hogy milyen szép csillogó meg fogdossák, hogy milyen puha xD Pedig festve is van.
2011. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 habibi ***** válasza:
szia, nekem is vékonyszálú hajam van és én is utálom a rövidet! Most nekem mellig ér, de volt, hogy a fenekem közepéig ért. Azért mondják , hogy ne legyen hosszú ez a fajta haj, mert nem néz ki soknak. De szerintem elég egy jó frizura és nagyon soknak néz ki. nekem pl. göndör a hajam (olyan loknis) és így dús hatása van. de mondjuk nem tanácsos nálam vasalni, szerintem te se vasald, mert az gyengíti a hajat és még a "dússágából" is elvesz. Hajvégápolót használok a garniertől töredezés ellen, erősítő samponokat, vagy esetleg volumennövelőket, és minden hajmosás után leöblítem a hajamat csalánteával (1liter/2 filter), mert az erősít, csillogóvá tesz és tisztít is.
2011. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony szálú a hajam (de nem az a nagyon vékonyszálú) de sok van. Nekem is mindig hosszú a hajam! Sőt még szőkítve is van. A leghosszabb seggig érő volt, most lépcsősre van vágva és lapockámig ér. Sima sampont használok, és néha balzsamot (mindig mást). Nekem jó minőségű a hajam. Bár jobban örülnék, ha kétszer ennyi lenne:D
2011. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is vékonyszálú a hajam :) most növesztem :) eddig 45-46centi csak sajnos, de nő és szerencsére sűrű is :). Oliva olajos pakolást hazsnálok rá (csak simán olaj és kész:), hajvégápolót, csalánteával öblítem... sajnos a tökéletes sampont még nem találtam meg :D
2013. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan vékony szálú a hajam, normál mennyiségű hajjal rendelkezem.

Hajmosások előtt olajos hajpakolást teszek a hosszára (olívaolaj vagy kókuszolaj), majd Balea oil repair sampont és Balea oil repair balzsamot használok. A végén Orofluido elixírt teszek rá.

2-3 havonta vágatok belőle. Soha nem szárítom, vasalom, festetem.

Meg lehet növeszteni hosszúra. Nekem sikerült csípőig érő hosszt is elérnem :)

2013. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!