Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért száll a hajam állandóan?...

Miért száll a hajam állandóan? Van valakinek ötlete arra nézve, hogy ezt hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Hosszú, egyenes hajam van, vastag szálú, egészséges. egy gond van vele, hogy folyton elektromos, repül, hozzáragad ruhához, falhoz, mindenhez. annyira utálom ezt a tulajdonságát, hogy néha levágnám az összeset!
2011. febr. 15. 14:24
 1/5 anonim válasza:
Ne hordjál műszálas cuccokat vagy legyél skinhead.
2011. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha műanyag fésűt használsz, akkor ne csodálkozz! Fa kefét vegyél!

Egyébként meg néha nekem is fa kefével fésülve is száll, vagy ruhától, akkor utána vizes kézzel picit átlapogatom a végét vagy hallottam olyat, hogy testápolós kézzel a végeit picit átsimítani, ezt nem próbáltam...

2011. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is műanyag fésűm van, de sosem volt ilyen problémám. A hajolaj vagy a leave-in balzsamok esetleg segíthetnek.
2011. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez volt a problémám,és nem főképpen a fésű okozhatja a gondot, én nekem is műanyag van. Ne szárítsd sokáig a hajad,ne szárítsd túl,ne szárítsd túl közel.Merem lefogadni hogy itt a gond...Nekem ez volt....de már megszünt
2011. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
műanyag fésűm van az igaz, de már nagyon régóta ugyanazt használom, és eddig még nem volt gond soha. valószinűleg nem itt van a baj, inkább a hajszárítás vagy hajvasalás lesz a ludas! vasalás után pedig áthúzom még hajolajjal is, eddig használt, mostmár nem. valami más termék ami segíthet?
2011. febr. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!