Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen izzadásgátlót használ?

Ki milyen izzadásgátlót használ?

Figyelt kérdés
kérdés adott!Mondjuk nemet életkort írjatok ha lehet illetve egy 10-es skálán történő értékelést, illetve h ki mennyire érzi magát izzadósnak!!
2011. febr. 12. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Női vagy férfire gondoltál??Vagy csak nagy általánosságban??

Mindegy én leírom:)

Nő vagyok,egy 10-es skálán semmilyennek nem tudnák 10 pontot adni amiket eddig használtam,nem vagyok izzadós,pedig táncos vagyok!

Ilyet használok(ami 9 pontot kapott):

[link]

2011. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Neutro deo-t használok. Nekem eddig ez az egyetlen 10-es!

Elég izzadós vagyok.

Azért szeretem, mert illatmentes, én pedig szeretem cserélgetni a parfümöket. Így vagy kell 1851686 izzadásgátló is, hogy összehangoljam a kettőt, vagy ütni fogják egymást.

Ez tuti!

Nem fogja meg a fekete cuccaimat sem. Az ára pedig kifejezetten baráti, így ha valahol van, 3-4 darabot szoktam venni egyszerre. :)


30N

2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én doveot használok de csak 7est adnék neki az illata kellemes de elégé ragadós sokat kipróbáltam már de kipróbálom azt amit az előttem szólók írtak amúgy annyira nem vagyok izzadós 16/L
2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mivel szerintem káros az egészségre. Átlagosan izzadok és nem fizikai munkát végzek, így nekem bőven elég a napi mosdás.
2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Rexona stift a mániám. Olyan szolíd illata van, szeretem, és lehet vele izgulni... :-)


10-es skálán nem tudom hova tenni, mert ez annyira bejött, hogy amiket előtte használtam, azokra nem is emlékszem.

Azt tudom, hogy a golyós deókat utáltam.

2011. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ja, 30és nő voltam...

Amúgy közepesen izzadós típus.

2011. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt használom [link] és 10 pontot adok rá mert az elvárásaimnak tökéletesen megfelel:) 15/L
2011. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

értem!Köszönöm az eddigi válaszokat és várom tovább őket!

Sajna nekem talán lelki eredetűen is naon hamar kiver a víz és naon gyorsan leizzadok sajna még egy jó ffajtát se találtam :S:S

2011. febr. 12. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Adidas 3, a sprés (középső) [link]


10/9, mivel nem szagtalan, de fini illata van. Nem fehéredik tőle a ruha, imádom :) előtte volt stiftes Rexonám, meg Dove... de megfogták a ruháimat, meg a nap végére összecsomósodott a hónaljamban.. :D

2011. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dove spray! Szerintem csak a spray a jó, a stiftektől dupla annyira izzadok.. Egyébként szerintem nem vagyok izzadós fajta, bár ha néha elfelejtem reggel a dezodort, akkor érzem az izzadást, de egyébként egyáltalán nem. Az illata is kellemes, szerintem.
2011. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!