Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fénytelen a hajam,...

Nagyon fénytelen a hajam, teljesen matt, mit használjak rá, hogy legyen fénye?

Figyelt kérdés
(vasalom a hajam minden hajmosáskor )
2011. febr. 12. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Balzsam, hajpakolás, hajvasalás után, vagy mielőtt kimész az utcára indulás előtt hajfény spray.
2011. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én diólevélből készített főzetet/teát/ használok. Leöntöm vele hajmosás után, és kiöblítem.
2011. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ugyanez a problémám...(én is vasalom a hajamat.) Bocsánatot kérek, hogy nem választ írok, de előttem szólók, ezeket hol tudnám én is beszerezni?
2011. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A diófalevelet bármelyik gyógynövényes boltban.
2011. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a ricinus olajatajánlom, bármelyik patikába találsz olcsó és csodákra képes:)
2011. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha szeretnéd leírom azt is hogy hogyan kell használni:)
2011. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a ricinus olajat nem ajánlanám a teljes hajhosszra, nekem iszonyatosan kiszárította a hajam, csak a hajtövemre használom. Hajmosás után szép fényes volt, de megfésülködtem kétszer, és utána tört a hajam minden felé. :/
2011. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát én egy jó ideje használom de nem tapasztaltam ilyent, uh gondolom hajfüggő:)
2011. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!