Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka hirtelen pattanás?

Mi az oka hirtelen pattanás?

Figyelt kérdés

hosszú idővel, lassan sikerül végre úgy ahogy elmulasztani a pattanásokat, szolival rendszeres arcmosással...

és végre elmúlnak 1-2 napig majd 1 nap alatt újra egyszerűen berobban az acrom és újra tele lesz kis gyulladt foltokkal, nagy duzzadt pattanásokkal stb...


olyan elegem van már belőle 18 évesen ilyen szarságok húzzák az önbizalmam...


2011. febr. 7. 19:19
 1/9 Lézer Anton válasza:
78%

Látogass meg egy bőrgyógyászt vagy kozmetológust. Látatlanban itt még egy orvos sem tudna mit mondani.

A bőr pattanásosodása még 23-25 éves korban is gyakori probléma. (Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem kell vele foglalkozni! Mindenképp javasolt, hogy bőrgyógyásszal beszélj róla...) Akármit csinálsz, egy darabig még nem fognak eltűnni.

2011. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem i s ugyanez van :S

szintén 18 vagyok lány

2011. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én fiu vagyok de akkor is baromira zavar...

amugy bőrgyógyászhoz jártam már kb 1 éven keresztül. befejeződött a kezelés, 1 hónap múlva megint előjöttek.


... egyetlen ami képes eltüntetni az a szoli, de ez nem normális dolog...

bőrgyógyász elküldött vérvételre is, nem találtak semmit...

2011. febr. 7. 19:50
 4/9 Lézer Anton válasza:

A bőrgyógyász nem is tudja megszüntetni, ha annyira erős, de mérsékelni és megelőzni a maradandó károkat (hegek, foltok) képes lehet.


"amugy bőrgyógyászhoz jártam már kb 1 éven keresztül. befejeződött a kezelés, 1 hónap múlva megint előjöttek. "


menj újra! ;)


A pattanásosodást nem lehet ebben a korban megszüntetni, csak kezelni és türelemmel viselni.

2011. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen csak tudod az sem kevés pénz, pl amivel engem kezeltek az havi 10 e körül volt ...

és jelenleg elcsórósodtunk ugyh nem tudnánk megfizetni ... :\

...na mind1 lehet maradok a szolinál, az olcsóbb, csak tönkremegy a bőröm.

2011. febr. 7. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne használj erősen szárító szereket, a visszájára üt a dolog. Próbálj ki valamilyen könnyű, nem zsíros hidratálót, sokat segít. Nekem a Nivea termékek váltak be. Egyébként én is ezzel küzdök most. Eddig nagyon szép tiszta volt az arcom, de 3 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót babatervek miatt, és most tele vagyok ragyával, mint egy kiskamasz.
2011. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megkeserítik az életem komolyan mondom.
2011. febr. 7. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
21:28-as vagyok. Ne aggódj, átmeneti állapot, legalábbis pasiknál.:-) A szoláriummal azért vigyázz, tényleg tönkre tudja vágni a bőröd. Hol laksz? Ha esetleg Budapesten, vagy valamelyik nagyvárosban, a levegő is teheti. Sajnos nagyon szennyezett.
2011. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen tisztítsd a bőröd,radírozd használj maszkokat,pakolásokat.Uborka,teafa,agyagos nagyon jók.Sportolj sokat így a méreganyagok nem az arcodon jönnek ki.
2011. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!