Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz haj, zsíros haj összete...

Száraz haj, zsíros haj összetett probléma, mit tegyek? Termék vagy praktika érdekelne!

Figyelt kérdés
Gyerekkoromba cuppogós zsíros volt a hajam már mosás után pár órával is. 20-éves korom körül viszont olyan gyönyörű mint az álom, folyton mindenki megjegyezte mit csinálok vele, akkor a loreál egy sárga tégelyes termékét használtam pakolásként minden mosáskor. Jó illatú, ragyogó fényű, puha tapintású volt tőle, de más terméktől durva tapintású, göndörödő-szállós. Sajnos valami miatt megváltoztatták az összetételét ennek a márkának, mert egyszerűen nekem undorító lesz a hajam tőle. Annyira durva a tapintása, mint egy cirokseprű. Kipróbáltam már az ég világon minden mást, drágát ,olcsót, de egyik sem adta azt a hatást, mint a régi termék. Abban kérném a segítségeteket, hogy mit próbáljak ki, ami nektek bevált. Ja a zsírosság már nem oylan vészes kb 2 nap után kezd látszani, a szárazság és az hogy nem lehet kifésülni mert egy gubancba összeáll reggelre, csak szaggatni lehet, hátközépig ér. Csak mosás után balzsammal tudom kifésülni szárazon nem. Légyszi-légyszi segítsetek!
2011. febr. 5. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen összetett hajam van, én egy "imperity" nevezetű keratinos balzsamot használok rá (sárga tégelyes) nagyon olcsó volt, de jó. Meg ecetes vízzel öblögetem néha, a zsírosodás elkerülése miatt.

Egyébként azt ajánlom, hogyha esetleg megvan még a doboza a "régi" változatnak, akkor hasonlítsd össze az új összetevőkkel, és azokat, amik változtak, kerüld el más készítményekben is.

2012. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!