Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon "fekete apró...

Az orromon "fekete apró pöttyök" vannak. Már nagyon régóta. Ezt minek nevezik? És eltudom valamivel távolítani ezeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek mitesszerek. Megpróbálkozhatsz mitesszer eltávolítókkal, drogériákban lehet kapni, de ezek nem nagyon szoktak használni. Inkább kozmetikust ajánlok.
2011. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mitesszernek hívják őket és kozmetikusnál tudod kinyomkodtatni. Ha meg akarod előzni a kialakulásukat, akkor heti 1szeri radír + napi szappanos mosdás, és a bőrödnek megfelelő arckrém (Ilcsit ajánlom mindenképp)
2011. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólás hasznos, saját tapasztalatból annyit, hogy én szappan helyett valamilyen mitesszeres bőrre való lemosót ajánlanék (Clean and Clearről sok jót hallottam valamilyen Blackhead a neve) és reggel, este. Radírozás meg heti 2-3x. Ha hajlamos rá a bőröd, hogy eltömődjenek a pórusaid, akkor szerintem ezzel késleltetheted a folyamatot, de 2 havonta kozmetikushoz illik elmenni tisztításra. Hajrá!
2011. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló. Ja és igen, ugye a lemosó mellé tonik (eltávolítja a lemosó maradványait, és a mélyebb rétegekben megtapadt szennyeződéseket), és valamilyen konnyű, nem zsíros hidratáló, nehogy túlszárítsd a bőröd. Célszerű ezeket a kozmetikumokat egy termékcsaládból kiválasztanod, mert általában úgy csinálják meg őket, hogy egymás hatását erősítik.
2011. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!