Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát használtok?

Milyen borotvát használtok?

Figyelt kérdés
Most csak a pengés borotvákra vagyok kíváncsi. Milyen márka? Eldobható vagy cserélhető fejes? Hány pengés, mennyibe kerül...stb?
2011. jan. 30. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Háát, én a dm-ben vettem cserélhető fejes venus borotvát tartóval(amit a csempére lehet tapadókoronggal tapasztani). 2990.- volt és szerintem tök praktikus, am lehet kapni 3 és 4pengéset is !
2011. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gilette fusion power.

levehető fejes,5 penge van rajta.vibráltatni is lehet.asszem 5000 körül volt,de nagyon megérte,és elvágni sem tudod magad vele,rányomhatod erősen az arcodra.

2011. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem gilette venus van , meg nem jut eszembe a neve, de olyan amint van bikinifazon igazító ilyen kis rezgő borotva a végén (nem jut eszembe a neve :) )

ezek olyan 3000ft körül vannak, de megéri. ritkábban kell cserélni, mint az 5db-os 1000ft-os 2 pengéseket. meg abból is valamelyik pl 3 pengés és mégis szétnyírja a lábam :(


barátom pedig ezt a gilette fusiont használja, ami szintén nagyon jó...ez asszem 5pengés talán, de nem vagyok benne biztos.és drága. én csomagban vettem neki, de dm pontokat is beszámítottak szóval olcsóbb volt. de amúgy majdnem 5000ft eredetileg asszem.


jah és habnak csak zselés, mer szerintem az sem mindegy. :) bár ezt nem kérdezted :)

2011. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!