Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire való az intim dezodor és...

Mire való az intim dezodor és hogyan kell használni? Hol lehet ilyet kapni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
intim dezodornak minősülnek a különféle intim törlőkendők, melyek tejsavat tartalmaznak és segítenek az intim részek tisztán tartásához. Kellemes illatuk van. Léteznek különböző intim mosakodó gélek, habok stb 8 lacracid femina, nivea intimo stb stb) Drogériákban (ahol a betétek, tamponok vannak) megtalálhatóak 500-1000 ft körüli áron, de gyógyszertárakban is hozzá lehet jutni.
2009. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! Van kifejezetten intim dezodor is. Én az Avonnál rendeltem, olyan 500Ft körül van. Gondolom a feladata az, mint más dezodornak, szagok eltüntetése, frissességnyújtás.
2009. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólok leírtak mindent a kérdésedre válaszolva, én viszont csak annyit tennék hozzá, hogy nagyon nem ajánlott ilyeneket használni!! A hüvelynek megvan a természetes környezete, nem lenne szabad beleavatkozni. Persze úgy teszel ahogy jónak látod, én csak erről is tájékoztatni akartalak, hátha így másként gondolod.
2009. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki rendelte az intim dezodort! Milyen?
2011. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem igenis jó dolog az intim dezodor, irritációtól nem igazán kell tartani, mert direkt olyanra csinálják, hogy kímélőek és gyengédek. Kétféle létezik, van amit belül lehet használni, annak ilyen csöve is van, bár nem tudom hol kapható, de képet a neten biztos találsz róla. És van az elterjedtebb, ami külső használatra van. Ebből én a Vionell márkájút nagyon ajánlom, de a többi is biztos jó.
2012. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!