Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton lesz 1 hete hogy...

Szombaton lesz 1 hete hogy voltam leszivatni a hajam. Feketére volt festve, de a természetes hajszínem szőke. 1 hét eltelte után mehetek ismét?

Figyelt kérdés

A szivatás után vöröses, barnás lett(foltos).

Ami elég elszomorító nekem.

Most szombaton elmennék újra h még1x leszívja a fodrászom.

Mert akkor már nem lenne foltos, és az utána rákent festék rendbehozná h legyen egy normális színe.


2009. febr. 5. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fodrasznak kell megallapitani a hajad allapotatol fuggoen, de egy jo fodrasz nem enged ki a szekebol foltos, voroses hajjal!!!!
2009. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Furcsa, hogy elvállalta a fodrászod a teljes leszívást. Az enyém előre megmondta, hogy nem lehet 1 lépésben megcsinálni. Először barna melírcsíkokat tett be többször, míg végül barna lett az egész. Utána jött a barnába szőke melír. Kb. fél év volt. Szerintem ha nem akarod roncsolni a hajad, így érdemes megcsináltatni.
2009. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen, azt tudom,. hogy nem lett volna szabad h így hagyja a hajam.

De naon rossz, hogy ilyennek látom, és hétfőn ráadásúl suli, és szeretném, ha v.mi jobb színe lenne, mert félek, hogy kinevetnek a többiek.És nekem sem tetszik így ahogy most van.

2009. febr. 5. 12:44
 4/7 anonim válasza:
Baseball sapi megengedett a suliban? Mert azzal egy darabig el tudnád takargatni. Vagy jó széles fejpánt?
2009. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megengedett mindkettő.

De nem igazán vagyok hozzászokva.

Mert ritkán, szinte soha nem szoktam hordani egyiket sem.

1 hét eltelte után mehetnék újra?

2009. febr. 5. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
elvileg minimum 4 hett kell várni még két festés között is, nem hogy szivatásnál.... nekem december elején lett leszívva a fekete hajam, én is foltos lettem, vörösesbarna, utána otthon 3x festettem át 1-1 hét különbséggel hogy legyen értelmes színe. Most már nem foltos viszont tönkre is ment a hajam a festegetéstől, száraz , törik és fénytelen , pedig full egészséges volt előtte. Én nem javaslom ilyen rövid időn belül, szerintem színezd be otthon egy világosbarnával, talán befedi annyira hogy ne legyél foltos, de semmiképp se fesd. Aztán 4 -5 hét múlva szívattasd és vegyél (akolást 8gliss kur)Saját példámból okulva mondom jóindulatból....
2009. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok, és nem vállaltam volna el, teljes szőkítést.Én is voltam fekete, 1 év mire szőkésbarna lettem, pedig eredetileg nekem is szőke hajam van.Ezt csak fokozatosan lehet. Egyszer jött hozzám egy fekete hajú nő, szőkét akart, derékig érő haja volt, nem csináltuk meg neki. Elment máshova, ott bár megcsinálták neki az egyből platina szőkét, hozzánk legközelebb hajhosszabbításra jött, kb. 5 cm-es hajjal. Ne hari, de biztos nem a város legjobb fodrászához jársz...ilyen esetekben pedig jobb lenne nem az árat nézni, hanem azt, h kire bízod rá a hajad.
2009. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!