Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés serkentőket...

Hajnövekedés serkentőket miket ajánlotok? Szeretném ha gyorsabban nőlne a hajam (? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
bánfi hajszesz
2011. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Amla hajolaj + ricinus olaj kettősét használom, és nekem nagyon bevált.
2011. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az Amlát használom ricinussal és nagyon jó.:-) Még ki akarom próbálni, hogy mellé veszek Silicea gélt a gyógyszertárban és azt szedem.
2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2.,3. válaszló!

Ezeket hol tudom beszerezni,mennyibe kerülne1k?s hogy

kell használni?miyen gyakran?és mennyre hatásos?úgy értem mondjuk 5 cm-t mennyi idő alatt fog nőni a hajam?bocsi hogy így belekérdezgetek.

2011. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Amlát interneten rendeltem, de lehetséges, hogy gyógynövényboltban vagy drogériában is kapsz. A ricinus olajat gyógyszertárban vettem, a Silicea gélt szintén ott. Nekem havi 2-2,5 centit nőtt a hajam, de alapból is elég hosszú volt már, csak a töredezés ellen használtam a termékeket.
2011. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ricinus nagyon olcsó párszáz forint. Az Amla drágább volt. Nem emlékszem pontosan kb 2000-3000 Ft. Heti egyszer használom. Egy órát hagyom fenn a fejemen.
2011. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!