Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik festék hasonlít ehhez...

Melyik festék hasonlít ehhez a szőkéhez leginkább?

Figyelt kérdés

Ezt akarnám elérni: [link]


Hajfestékek:

1. [link]

2. [link]


Esetleg ha tudtok egy harmadikat akk írjátok meg a véleményeteket!


2011. jan. 23. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talan a masodik,de nem lesz olyan ,mint a kepen,mert az szokesbarnanak tunik es szoke melir van benne.
2011. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Világos hamvasszőkét vegyél!
2011. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elsőt használok,Palette Tone Color aranyszőkét és egyáltalán nem ilyen,mint a képen.
2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hamvasszőkét?:O Rendben,utánanézek. Idáig 0:2 arány van:D Esetleg valakinek még vélemény,tipp,tapasztalat?:)
2011. jan. 24. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
ne Palette-t vegyél.. vegyél inkább fodrászkellékesből egy profi hajfestéket igaz kicsit borsos az ára kb 2x ennyi mint ez de ettől sárgás lesz a hajad és nem fog tetszeni, a profi festéktől meg elérheted ezt az árnyalatot is
2011. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
uhh dejóóó ez a haj+szín:O erre én is kivi lennék
2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
világosabb kell mint amiket belinkeltél minimum középszőke de még lehet h keverve egy világossal
2011. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igaz,nekem ezek közül egyik sem a festekem,de amit én hasznaltam másodszorra,az citromsargara festette a hajam :SS

utána enyhült,azaz kiment egy picit belőle a citromszin,de akkor sem volt szép látvány.

ugyhogy szerintem biizd fodrászra,mert enis megjartam :(

2011. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos fodrászkellékes nincs a közelben:S

Miért pont világosabb?:O Ezt valahogy nem értem:S

2011. jan. 27. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
mert a lehető legvilágosabbat kell először rákenni mert mivel a hajad gondolom természetes barna az olyan hajfestékek amiket linkeltél vagy semmit nem változtatnak rajta vagy sárga lesz a hajad ( mint nekem) szval ha nincs fodrászkellékes irány a fodrász!!
2011. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!