Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek után hogy fogok kinézni?

Ezek után hogy fogok kinézni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,a bajuszom eléggé látszott már ezért leborotváltam.Tudom,hogy ettől meg fog erősödni és gyakrabban nő,de legalább értelmesebben néz majd ki,nem piheszőr lesz.

Van egy gyerek aki meghagyta,és őszintén szólva én is mindig csesztetem hogy vágja le,mert borzalmasan néz ki.

Nem szeretnék az ő sorsára jutni,tehát mikor vágjam le,mikor látszik már nagyon?


Elég hülye kérdés,de azért véleményt is kérnék hogy jól tettem-e hogy leborotváltam.


13/f


2011. jan. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te így jobban érzed magad, akkor mindenképp :)

Egyébként is hülyén néz ki az a kis pihebajusz..

2011. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, előbb-utóbb az osztálytársaid is leborotválják majd. Ahogy nő és látszik, úgy szedd le. Egyáltalán nem ciki, inkább az a ciki, amikor valaki nem szedi le.
2011. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a borosta tök menő szóval borotválj :)
2011. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jól tetted :)
2011. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted. :) Én teljesen kész vagyok attól a pihebajusztól, nagyon tud idegesíteni.

15/L

2011. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!