Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az aloe vera tényleg jó...

Az aloe vera tényleg jó pattanásokra? Hol lehet mostanában szerezni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg hatásos a pattanásokra. Elvileg bioboltokban lehet beszerezni, de nem garantálom, h van is (nagyon ritka). Én netről rendeltem egy propoliszos aloeverás krémet (nagyon drága volt de megérte!)Vagy meg van egy olyan krém h tulasi krém propoliszos az is elég jó és az csak 500ft.
2011. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az aloe vera kb mindenre jó, pattanásra is nagyon. Én pl. akkor szoktam bekenni magam vele ha leégek a napon, másnapra elmúlik. Én Olaszországban élek, itt gyógyszertárban lehet kapni mindenféle 100%-os aloe vera gélt. Biztos Magyarországon is van a gyógyszertárban.
2011. jan. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tényle jó a pattanásra.nekem itthon van aloe vera növény.az a legjobb ha te is veszel egyet letörsz belőle egy kicsit és bekened vele az arcod.nekem jó a hegekre is.virágboltba vagy piacon tudsz venni és nagyon sokáig elég és nagyon nagyra nő:D
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyra nő, burjánzik, és újra növeszti magát. Szerintem is nagyon jó, múltkor elfogyott az arckrémem, és gondoltam, hogy kipróbálom és olyan jó volt, összehúzta a bőröm, és olyan lett mint a babapopsi ^^, ja és én is élő növényt használok
2011. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vegyél aloe vera növényt nekem is az van, és nagyon jó:)
2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!