Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajegyenesítő sampon?

Hajegyenesítő sampon?

Figyelt kérdés

Van, akinek bevált a Nivea, Gliss Kur vagy más márkának a hajegyenesítő samponja?

Csak olyanok írjanak, akik kipróbálták.

Nem baj ha nem teljesen egyenessé "varázsolja" a hajat, az is elég ha valamit enyhít az össze-vissza hullámokon.


2011. jan. 18. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a sunsilk egyenesítő, simító samponja vált be. van egy ilyen sorozatjuk, hogy nagyon sok fajta szín, és mindegyik szín más féle fajta típusú hajra való. ez lila. de régen vettem.
2011. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én használtam egy darabig gliss kurt, de nekem nem vált be! bár szerintem mindenkinek más a haja! ki kell próbálni mindegyiket hátha valamelyik beválik!
2011. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gliss Kur-t próbáltam ki. Semmit se használt. Felesleges pénzkidobás volt csak.
2011. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 scarecrow válasza:
nekem a balzsama vált be.. vagy milye. most got2be sprayt használok. nekem mindkettő bevált. talán a másiktól puhább lett a hajam.:))))
2012. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!