Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a leghasznosabb hajegye...

Melyik a leghasznosabb hajegyenesítő sampon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs olyan sampon amelyik 3-7 napig egyenesen tartja a hajat, de melyik az, amelyik a legtovább bírja?
2010. szept. 5. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem egyenesít egyik sem. a hliss kur az jó, de attól is csak könnyebb lesz a hajad.


45f

2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*gliss
2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dancsi Bácsi te roppant érdekeseket hazudsz. Egy másik kérdésbe még csak 15 éves voltál, most 45?
2010. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így van. Nem lesz egyenes ezektől az egyenesítő termékektől a hajad. Csak segít, hogy hajvasaláskor könyebben ki tudd egyenesíteni. :) A gliss kurt ajánlom én is.
2010. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a Dove hajegyenesítő sampon bevált...
2010. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13:11

15 vagyok, de van amikor 45öt írok mert ahoz van kedvem. És ezt minden alkalommal beírja valaki, unom már :D

2010. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!