Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal, ha...

Mit csinaljak a hajammal, ha reggelre nagyon bezsirosodik es nincs idom hajat mosni?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak vele hogy ne legyen olyan fenyes es szetesett?
2011. jan. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kelj fel hamarabb és mosd meg. Hintőporozhatod, szárazsampont használhatsz, lakkozhatod, tupírozhatod akárhogy, látszani fog rajta, hogy nem tiszta. :( Vagy mosd meg előtte este.
2011. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez a gondom Hiába mosom meg előző nap este másnap még jó, de aztán 2. nap reggel már egy hányinger. :S És így meg 2 naponta mosok hajat. Nagyon idegesítő.

Úgy szoktam ,hogy fent megmosom a hajamat, és összefogom inkább. Pedig nem étkezek egészségtelenül.

2011. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát... milyen sampont használtok? A legegyszerűbb, normál hajra való sima, nem 2in1 sampont próbáltátok már?

Fazon: olyan legyen, ami könnyű, jól szellőzik, főleg, ha sok hajad van. Ne kösd sokat össze.

Balzsamot, pakolást ne használjatok a tövére, az olajokat meg felejtsétek el egyelőre.

Szárítsátok meg, de ne túl közelről és alacsony hőmérsékleten lehetőleg. Hajvasalót ne használjatok, meg vasat, meg hasonló forró dolgokat.

Hány évesek vagytok és van-e vegyileg kezelve a hajatok?

Amúgy meg kéne próbálni csökkenteni a mosások számát, mert az szárítja a bőrt, amitől csak több zsírt termel.

Több tippem így nincs, első voltam amúgy. :D

Esetleg gyógysamponok...

2011. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most garnier sampont használok dúsító sampon. Balzsamot meg egyéb ilyeneket nem használok, volt mikor használtam de attól még rosszabb lett.

Gumizgatni se nagyon szoktam, ha be is gumizom akkor sem olyan erősen. 18 vagyok, és volt már benne 2x szőke melír. De ez még tavaly volt.

Ha nem mosom ki a hajam, akkor zsíros marad úgy pedig nagyon nincs kedvem kimenni az utcára, zsíros fejjel. Úgyhogy csak az a választásom marad, hogy megmosom. :S

2011. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi!Hat en 18 eves vagyok,Head and shoulders zsiros hajra valo sampont hasznalok.Egyebkent tavasszal,nyaron meg osszel nem szokott ilyen lenni a hajam,ugy vettem eszre h csak telen.Maskor hetente 1x mosok hajat,most 2x.
2011. jan. 15. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát esetleg még a naturlandos sampont tudom ajánlani, nekem anno sokat segített, kicsit drága, de szerintem megéri. :D

Kérdező: A tél sajnos ilyen, ha hordasz sapkát, az a baj, ha nem, akkor az (de inkább hordj).

2011. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hintőpor vagy szárazsampon
2011. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szar a samponod. Schaumára válts v. WU2. H&S szart sem ér.
2011. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!