Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálok hajat mosni mert utána...

Utálok hajat mosni mert utána szétáll nem simul le. De viszont 1-2 nap alatt fullra bezsírosodik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval hiába mosom olyan samponnal ami száraz hajra van utána is szétáll a ritka a hajam nagyon gáz.De azt se szeretem hogy 1-2 nap altt zsíros és gyakran muszály mosni.Vmi jó sapmon vagy egyéb ötlet?
2010. márc. 16. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Fructis zsíros tövű,száraz végű hajra vált be nekem.
2010. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy szétáll???

Valami hajhabot használj a végére szárítás előtt.

2010. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgyértem nem simul le mint zsírosan hanem felfelé állnak a hajszálak oldalt is!De nekem az egész száraz hajmosás után elviselhetetlen és utána pedig hamar bezsírosodik az egész
2010. márc. 16. 17:16
 4/7 anonim válasza:

Ha hasznalsz balzsamot az is zsirositja

Vagy meglehet hogy ilyen tipusu vagy...

2010. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÚGynézki azért köszi
2010. márc. 16. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
arra a problémára hogy "szétáll" egyszerű megoldás ha olyan balzsamot használsz amit nem kell kimosni(gliss kur termékcsalád egész jó) illetve van olyan olajos bigyó amit valami kifésüléskönnyítőnek hívnak ezt se kell kimosni ez is jó lenne rá. a zsírosodásra leginkább a bojtorján nevezetű sampont ajánlanám lehet kapni mindenhol.ez gyógynövényes és elég hatásos.
2010. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra a balzsamra de az nem olyan mint a hajwax vagy hajzsellé?Mert nemtudom ha nem mosom ki akkor rajta marad? Azt viszont újra le kell mosni és újra totál maxigáz a hajam.Szval moshatok minden nap fejet!

Lehet rosszul írtam de nemtudom hogy milyen!nekem olyan kéne amitöl csak puhább lessz hajam de nem marad rajta krém mint a wax,lakk,zsellé

2010. márc. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!