Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökszedés/ritkítás fiúknál?

Szemöldökszedés/ritkítás fiúknál?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tudom, hogy sokan mennyire elítélik a szemöldökszedést a fiúknál, én arra lennék kíváncsi, mi az, amikor már ajánlott szedni belőle, ritkábbá tenni. Engem a sajátomban az idegesít, hogy hosszúak a szálak, sok is van, vastag is a szemöldököm, és van benne egy erőteljes görbület is.


Egyáltalán nem arról van szó, hogy nagyon ki szeretném szedetni vagy rövidre, vagy b.zisra, de mi az, amit elfogadhatónak mondtok ti lányok?


Képet tudtok mellékelni?


Köszönöm!


19/F


2011. jan. 10. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
bízd kozmetikusra az elsőt. és olyan időpontot válassz, amikor másfél hétig nem kell megjelenned sehol. biztos, ami biztos.
2011. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Huh, kozmetikus... :D Fiúk gyakran járnak kozmetikushoz? Szerintem ez kicsit furán hangzik fiú fejjel, gondolom lányoknak más a véleménye... :D


Azért vizsgaidőszak közepén nem járok sehova, max vizsgára, ott néznek majd hülyének.


További válaszokat kaphatok? Köszi! :D

2011. jan. 10. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. akárhol voltam eddig kozmetikusnál voltak férfiak is. pl hátat gyantázni, szemöldököt ritkítani, szoláriumozni mittudomén:) elég gyakori jelenség a kamasz kölök arctisztításon. emiatt ne zavartasd magad. de az első gyantát, szemöldök szedést célszerű szakemberre bízni, mert sokan nagyon el tudják rontani...
2011. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ápoltság, és a kozmetikus nem b.zis. Attól függetlenül, h nem hirdetik, sok srác megy kozmetikushoz, h rendbetegye a pattanásait, vagy a szemöldökét. Csak sajnos túl jól titkolják, így aki még nem volt, az nem mer elmenni.

A másik, meg a pasik nagy része összekeveri a kozmetikust a sminkessel, ami nem ugyanaz. a kozmetikus sminkelhet, de nem ez a fő dolga. A sminkes, viszont nem nyomkodja a pattanásaidat...

Nyugodtan menj el kozmetikushoz, ha zavar a szemöldököd. :)

Nyugi, nem fogja csajosan vékonyra szedni.

2011. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ítélik el ha egy fiú szedi a szemöldökét.Ilyen fórumokon beszólnak,de a valóságban szinte senki sem foglalkozik ezzel.

Nekem nagyon bozontos és már régóta szedem.Én meg tudom csinálni magamnak,pedig elég sokat kell belőle szednem,hogy normális legyen.

2011. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikus vagyok és jönnek ilyen kéréssel férfiak.A válaszom,a két szemöldök közötti területet mindenképp szedd,esetleg a szemhéj felől is amit nem odaillőnek találsz,de ne szedd túl.Az elfogadható,hát arcforma függvénye,de ne legyen vékony se íves!!!Hagyd meg az eredeti formát!
2011. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, már a szemöldököm közötti részről kitépkedtem, voltak rövidebb világosak és egy-két hosszabb, de közel sem volt összenőve, csak egy-két kósza hosszú szemöldökszál... :/ Egy-két helyen ami nagyon kilógott, azt kivettem, aztán még megfontolom azt, hogy elmenjek-e kozmetikushoz... :D


Egyébként mennyit szoktak ilyenért elkérni?


Köszi a válaszokat! :)

2011. jan. 11. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
párszáz forint. nagyon maximum ezres, de az csak szalonokra meg wellnessközpontokra jellemző.
2011. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre az esetre konkrétan mondok árat,nálam 500 ft.
2011. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2011. jan. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!