Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajfestés, segítség...

Sötétbarna hajfestés, segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Sötétszőke/világosbarna az eredeti hajszínem. A hajam alján, már lenőve szőke melírcsíkok vannak.

Valaki meg tudná mondani, milyen lenne ha befestetném sötétbarnára? És rossz esetben mennyire tudná elszúrni a hajam színét ? És ilyen típusú hajhoz tudnátok ajánlani egy jó sötétbarna hajfestéket?


2011. jan. 10. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem, ha világos a hajad és sötétbarnára fested, akkor sötétbarna lesz.
2011. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nagyon sötét lesz,olyan mintha fekete lenne :)
2011. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
befogja a festék csak hamar kikopik főleg a melír helyén szal majd gyakran kell festeni és nembaj ha túl sötét lesz úgyis világosodni fog
2011. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én középbarnára színeztem a sötétszőke hajam,volt benne egy kis melír még, de csak a legvégén, a vágás során szinte el is tűntek már.Szép sötét barna lettem, a melírcsikoknál kicsit világosabb, de inkább csak a csillogásán, fényén látszik.Viszont pár hajmosás után már lényegesen világosodtam, így értem el avégleges színt, ami tetszik.
2011. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nagyon sötét barnát szeretnék, úgyhogy ha sötétet veszek nem fog nagyon világosodni, gondolom.

köszi :)csak arra gondoltam nem e üt át nagyon a szőke csík alatta.

2011. jan. 10. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A melir mindenféleképpen átüt majd mosásról mosásra de ha 4-5-ször átkened már nem fog átütni.A töve picit világosabb lesz.
2011. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!