Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel egyenesítsem a rövid hajam?

Mivel egyenesítsem a rövid hajam?

Figyelt kérdés

Ezt (lenn) a hajat szeretném megcsináltatni, de sajnos hullámos a hajam a zselétől is, valószínűleg hülyén állna. Hajvasalás, végleges és más vegyi egyenesítés kizárva, mert így is nagyon rossz minőségű a hajam.


Wax, hajlakk, zselé egyéb? Milyen márkák? Ötletek?


[link]


2011. jan. 5. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem használj hajegyenesítő sampont vagy balzsamot. Valamennyit nekem segített például a Garnier hajegyenesítő balzsama. És ahhoz, hogy így álljon, szerintem a wax a legjobb. Páromnak vettem Nivea waxot, kicsi tégely és lila a wax, ez volt 800 forint a dm-ben. Neki ilyesmire lehet megcsinálni vele a haját, de ez ugye egyén függő... Szerintem azért próbáld ki! :)

20L

2011. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ilyesmire gondoltam.
2011. jan. 5. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit borotvával a hajvégeidet húzgáld egy picit át hogy kicsit tépett legyen ( ha tépett akkor nem kell) utána egy picit tupírozd fel majd waxxal húzgáld felfelé egyenesen és utána borzold össze (:


16/L

2011. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, ki fogom próbálni! Köszi!
2011. jan. 14. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!