Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orvosom felírt az arcomra...

Az orvosom felírt az arcomra egy krémet, kiváltottam de a tájékoztatóra az van írva hogy arc-ra tilos kenni. Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz hogy írjon fel egy másik krémet,mert amit felírt azt arcra nem lehet kenni
2009. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet az én bőrorvosom is csinált és felkerestem ismét mire azt mondta, hogy nem probléma nem hiába irta fel mert ugyebár azt is megszabta hányszor és hogyan kell használni... De mindenképp keresd fel ismét az orvost!
2009. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a krém neve és mi a baj az arcoddal, miért kell használnod?


Egyelőre azt tudom mondani, hogy gondold át, amikor felírta nem volt-e figyelmetlen... bár ennek kicsi az esélye.

Valószínűleg tudta mit csinál, és használhatod arcra. Persze akkor mondani kellett volna, hogy ne aggódj, az csak oda van írva...

2009. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!