Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 alatt komolyan TILOS a SZOLI?

18 alatt komolyan TILOS a SZOLI?

Figyelt kérdés

most olvastam hogy 18 éves kor alatt tilos a szolárium. nekem minimum 7 osztálytársam rendszeresen jár szoliba,és 14 évesek.. most akkor hogy van ez?

(énis fogok járni szeptembertől,de én pattanások miatt.. mert én amugyis kreol vagyok.)

ja és menyi egy szolis menet ugy nagyábol..


2011. júl. 23. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én életemben 1x voltam szoliban, még 15 évesen és beengedtek. (Nem szeretem a szolit, ezt a pár percet is csak nyertem :D) A barátnőm akivel voltam, ő rendszeresen jár. 16 éves korától a mai napig. Én úgy tudom, hogy nem tilos, de be akarják tiltani.


19/L

2011. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

szolis menet:D egy nem szex, itt egység van


de mindenhol változó, van ahol 6 vagy 7 vagy 5 perc, van ahol 3


igazából annyira mész amennyire akarsz

2011. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Hivatalosan azt hiszem 16 év a korhatár. Persze ebben az országban nem jut senki eszébe, hogy be is tartassa, mert pénz, pénz, ha a hülye kislányoknak meg csak annyi esze van, hogy rákosra sütteti magát... hát gratulálok.

És sokba kerül, én mindig elgondolkodom, hogy van képük a kislányoknak havi több tízezreket kérni az ősöktől szolira, fodrászra, rucikra, körömre. xD Na jó, nem szerves része a kérdésnek, bocsi. Legtöbb helyen zsetonok vannak x egységgel, talán az 5 a leggyakoribb, az ár meg változó helytől függően, ki lehet fogni akciókat, stb.

2011. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább nem tanácsos.

Én eddig akármelyik szoliba voltam 6 perc max 300 FT. Szóval nem egy fu de nagy összeg. 3 alkalom után már elég barna voltam bár énsem ezért jártam hanem a pattik miatt. azóta szép a bőröm bár már nem járok:)

2011. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előttem már leírtak mindent, annyit tennék hozzá, h jól gondold meg a szolit, akár 16 éves vagy, akár 20, akár 30.

21 vagyok, nem tagadom voltam kb 5ször szoliba, nem akartam eleinte észrevenni, de egyre több szeplőm lett utána. most ott tartok, h olyanok lettek a szeplőim, mint a pici májfoltok. ha visszacsinálhatnám, nem mennék szolizni...

2011. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 laylessza válasza:

nem tilos :) az ár attól függ hány percre mész

először csak pár percre menj maximum 5... aztán növelheted, 5,7,9,10... :) én szlovakiai vagyok itt 10perc kb 3euro...

szoliba ugy érdemes járni ha tartósabb hatást szeretnél,hogy rendszeresen,tehát ne 1honapba egyszer :)

de ha te eleg barna vagy akkor neked nem muszaj olyan gyakran szerintem elég lenne neked egy héten egyszer is :)en max egy héten 3x jártam pár hónapig :) de nagyon sokaig kitartott :)és szebb volt a bőröm amikor jártam :) ez tuti :)

2011. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kislanyok sem mind hulyek. Aki szolizni jar az is tudhatja mi a mertek.... Amu egyebkent az elet minden teruleten egy aranykulcs. Sosem a kismertekben elvezett dolgok vezetnek a rosszra hanem a tulzott elvezet hajhaszas legyen az barmi.
2016. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!