Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez hajvasaló vagy...

Szerintetek ez hajvasaló vagy hajsütő? (link)

Figyelt kérdés

ugyanilyenem van, de az uncsitesómtól kaptam, mert neki már nem kellett és nem tudom, hogy ez hajsütő vagy csak hajvasaló. próbáltam hajsütőként használni, de nem göndörödött be a hajam.


[link]


Légyszi segítsetek köszi:)


2010. dec. 31. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jééé.. :| esküszöm neked, dettó ugyanilyen hajvasalóm van :D

Ez hajvasaló, de le van kerekítve az oldala, tehát lehet vele göndöríteni is.

Szerintem nagyon szépen vasal, de ma ezzel fogom begöndöríteni a hajam estére :)

2010. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
ez határozottan hajvasaló. de megmondom neked őszintén én se tudok hajvasival hajat göndöríteni :)
2010. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
12:06 rengeteg videóvan youtubeon, és ott mutatják hogy kell vasaloval.;) nemnehéz, csak bele kell jönni.
2010. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat:)

első jó ízlésed van x)

2010. dec. 31. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

E z egy hajvasaló,de mint minden értelmesebb hajvasalóval,ezzel is lehet göndöríteni!!

Elvileg ennek olyan anyag a borítása ami nem gyullad ki/fel,és bírja a meleget,szóval az csak egy plusz dizájn rajta!!

Amúgy így kell vele göndöríteni:

http://www.youtube.com/watch?v=WgUt31h_jag&feature=related

(2:00-tól csinálja)


De többféle képen is lehet!!!Attól függ hogy milyet szeretnél:)

2010. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is pont ilyen volt!!! :D Csak már van egy új :)
2010. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyenem van de nem tudtam h lehet vele csavarni, most viszont nagyon örülök, mert szilveszterre hullámos hajat akartam, de nem tudtam hajcsavarót szerezni, de mégis meg tudom csinálni ezek szerint:D
2010. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van :D babyliss hajvasaló
2010. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!